שי פינוי דירה בגדרה

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בגדרה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים שכאשר יש צורך לבצע שירות של פינוי תכולת דירה או פינוי ירושות חובה להזמין לצורך כך חברה מקצועית שמתמחה אך ורק בתחום זה. לא מספיק להזמין חברת הובלות אלא חברה שמציעה מכלול שלם של שירותים הדרושים במצב של פינוי – סידור ומיון, פינוי, ניקיון לאחר הפינוי, ביצוע תיקונים קלים שייתכן ויתעוררו תוך כדי העבודה ואפילו שירותי הדברה. את כל אלה מציעה חברת שי פינוי דירה בגדרה, או בכל עיר אחרת בכל רחבי הארץ.
פינוי חפצים

חברת שי פינוי דירה היא החברה המובילה בארץ בתחום זה. אין חברה נוספת שמציעה מכלול שלם של כל השירותים הדרושים מרגע ההחלטה על הפינוי ועד לרגע שבו ניתן להיכנס אל דירה ריקה, נקייה, מסודרת ומריחה טוב. שי שטיקגולד, הבעלים של חברת שי פינוי דירה הוא איש הגון, מקצועי ומסור ויעמוד בכל ההתחייבויות שלו כלפיכם, הלקוחות. צוות העובדים של שי עובד בצורה אחראית, מסודרת ומקצועית ושי מקפיד הקפדה יתרה על עמידה בחוקים ובתקנות של איכות הסביבה על מנת לשמור על הסביבה שבה נמצאת הדירה שעוברת תהליך של פינוי.

חברת שי פינוי דירה מציעה מגוון פתרונות לכל אתגר ולכל מכשול שעלול לצוץ הן בתחילת הדרך או במהלך הפינוי. למשל, פינוי בדירה הממוקמת בקומה גבוהה בבניין שאין בו מעלית, פינוי באמצעות מנוף או מעלית חיצוניים המגיעים על לחלון חדר הסלון בדירה, פינוי רהיטים גדולים ו/או כבדים באמצעות רצועות על מנת לשמור על הבריאות של עובדי הפינוי ועוד. יש בעצמו יגיע אל מקום הפינוי בטרם יתחיל הפינוי עצמו על מנת להיערך לקראת הפינוי באופן הטוב ביותר ותוך הכנת הציוד הדרוש. בטיחותם של העובדים וביטחונם של החפצים המפונים עומדים לנגד עיניו של שי כל הזמן.

שי פינוי דירה בגדרה

לחברת שי פינוי דירה יש מוניטין של מעל 25 שנה בתחום של פינוי רהיטים או פינוי תכולת דירה ואין שום סוג של פינוי שלא בוצע על ידי מי מצוות העובדים של החברה. לרשות צוות העובדים עומד כל הציוד שיידרש על מנת שתהליך הפינוי עצמו יעבור באופן חלק, מהיר ובצורה היעילה ביותר. מכיוון שמדובר בדרך כלל בדירות הממוקמות בבניינים משותפים, הרי שחובה לשמור על שקט ועל הפרעה מינימלית, אם בכלל, כלפי השכנים. לדוגמא, צוותי הפינוי עובדים בשקט על מנת שלא להפריע למנוחת השכנים, ובנוסף, הצוות גם מנקה אחריו כמו שצריך את חדר המדרגות.
פינוי וניקיון דירות

שי שטיקגולד מספק עזרה, טיפים וייעוץ מקצועי בנוגע לפינוי תכולת דירה עבור כל מי שדרוש לו ידע כזה. אין ספק ששי הוא האורים ותומים בארץ בתחום זה והוא בעל הידע העשיר ביותר מכל אדם אחר בתחום. ללא ספק ידע זה הגיע ממאות ואפילו אלפי משימות פינוי שביצעה חברת שי פינוי דירה בגדרה ובכל מקום אחר בארץ במשך 25 שנות הוותק של החברה מאז הוקמה.

חברת שי פינוי דירה עומדת לרשות הלקוח ומעניקה הקשבה בכל שלב של תהליך הפינוי על מנת לוודא שהפינוי מתנהל באופן משביע רצון ועומד בציפיות והדרישות של כל לקוח ולקוח. שי שטיקגולד שומר על קשר פתוח וישיר עם הלקוחות על מנת שהם  ירגישו שיש להם אל מי לפנות בכל שאלה, בקשה או בירור מידע שדרושים להם. כאשר תזמינו את חברת שי פינוי דירה אתם יכולים להיות בטוחים שהפינוי ייארך מספר שעות בלבד לכל היותר ויהיה מושלם בדיוק כפי שרציתם.

<< חזרה לרשימה