שי פינוי דירה ברחובות

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה ברחובות

בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה מאד לנושא של פינוי דירה, פינוי חפצים או פינוי תכולת דירה של אגרנות כפייתית. יותר ויותר אנשים מבינים שעל מנת לבצע את אחד מהפינויים האלה חובה לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה, שיש לה וותק ומוניטין ושחברת הובלות רגילה כלל אינה הכתובת הנכונה למשימות אלה. אם גם אתם נמצאים במצב שדרוש לכם פינוי דומה, כדאי מאד שתשמעו על חברת שי פינוי דירה ברחובות או בכל איזור אחר בארץ. מדובר בחברה המובילה והוותיקה ביותר בתחום ואם אתם מחפשים את המקצוענים – מצאתם אותם.
פינוי חפצים

חברת שי פינוי דירה, בבעלותו של שי שטיקגולד הוקמה לפני מעל 25 שנה ומאז רכשה מוניטין רב, המלצות רבות ובאמתחתה רשימה ארוכה במיוחד של לקוחות מרוצים ושבעי רצון, ולא בכדי. כאשר לקוח מזמין את השירות של פינוי דירה אצל החברה של שי שטיקגולד הוא מקבל מכלול שלם של פעולות ושירותים שבסופם הדירה המדוברת נשארת ריקה, נקייה ומוכנה לעבור לשלב הבא שלה – השכרה, מכירה או מגורים מיידים. בחברת שי פינוי דירה פועלים על פי כל החוקים, התקנות וחוקי העזר העירוניים על מנת לוודא שהפינוי מתבצע בדיוק כפי שצריך ואין הפרעה לסביבה או לשכנים.

שי שטיקגולד נפגש עם מזמין השירות מראש ומגיע כדי לראות בדיוק איך נראה איזור הפינוי, מה יש בתוך הדירה לפנות וכך הוא יודע גם לתת את הצעת המחיר וההסכם המתאים ביותר וגם כיצד להתארגן לקראת יום הפינוי עצמו. לעיתים ישנם אתגרים ו/או מכשולים שמתעוררים תוך כדי העבודה והפינוי אך כאשר מתארגנים מראש לקראת כל תרחיש קל יותר להציע פתרונות מיידים והפינוי אינו מתעכב או נעצר. זו המומחיות של חברת שי פינוי דירה. גם את הרהיטים והחפצים שיפונו מהדירה יפנה צוות העובדים אל אתר סילוק פסולת מורשה ומאושר ולא יזרוק ללא אבחנה באופן מסוכן.
פינוי דירות

שי פינוי דירה ברחובות

אם דרוש לכם שירות של פינוי דרת אגרנות כפייתית, פינוי רהיטים או פינוי תכולת דירה אל תהססו והתקשרו כבר היום אל חברת שי פינוי דירה. החברה מחזיקה צי של כלים הנדסיים ומכניים שעשויים להיות דרושים על מנת להשלים את הפינוי על הצד הטוב ביותר. בסיום השירות ניתן לקבל שירותים משלימים של ניקיון יסודי של כל הדירה, תיקונים במידה ויש צורך (אינסטלציה וצנרת, חשמל, צבע ו/או ריצוף) ואפילו שירותי הדברה. אין ספק שזוהי הקלה עצומה שכן בדרך זו אין צורך ליצור קשר עם יותר מחברה אחת. החברה של שי פינוי דירה ברחובות, או בכל עיר אחרת בארץ, תציע זאת.

עובדי החברה מנוסים ומיומנים וכבר התנסו במגוון רחב של סוגי פינוי תכולת דירה או פינוי רהיטים. העובדים יודעים שעליהם לנהוג ברגישות, אכפתיות, סבלנות ואמפתיה, בעיקר כאשר מדובר בפינוי דירות של ירושה והיחס העדין כלפי הלקוח יעמוד לנגד עיניהם לאורך כל זמן הפינוי. גם השכנים בבניין יקבלו יחס מצוין בדמות זהירות והקפדה על שקט בשעות המנוחה לבל תופרע שגרת היומיום שלהם. בנוסף, הצוות מנקה את חדר המדרגות בסוף העבודה.

עובדי החברה עובדים על פי אמות מידה של בטיחות וזהירות הן על מנת לשמור על עצמם והן על מנת לשמור מכל משמר על הרהיטים והחפצים של הלקוח, גם אם אינו מעוניין להחזיק אותם יותר ברשותו. החפצים והלקוח עצמו מקבלים כבוד רב ותוך מספר שעות בלבד יושלם הפינוי והדירה שתתקבל תהיה ללא ספק אחרת מזו שהגיעה אליה צוות הפינוי רק מספר שעות קודם לכן.

<< חזרה לרשימה