שי פינוי דירה בירושלים

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בירושלים

מי זקוק לשירותי פינוי דירות

לפחות פעם בחיים, אדם או משפחה, זקוקים לשירותיה של חברת פינוי דירות מקצועית. לפעמים, הצורך מתעורר באופן מפתיע, פטירה של קרוב משפחה וקבלת דירת ירושה, או באופן מתוכנן, כשהמשפחה עומדת בפני מעבר דירה או שיפוץ. במקרים כאלה, חובה להזמין חברת פינוי דירות מקצועית.
פינוי וניקיון דירה

כיצד מבטיחים תהליך פינוי דירות מוצלח

התחום של פינוי דירות הוא רחב וכולל מספר סוגי פינוי שונים כמו: פינוי אגרנות כפייתית, פינוי תכולת דירה, פינוי דירות ירושה, פינוי לפני מעבר דירה, פינוי לפני שיפוץ וכו'. לבעלי הדירות חשוב שתהליך הפינוי יתבצע באופן מקצועי, עם מינימום הפרעה לשכנים או נזק לבניין. כדי להבטיח תהליך פינוי מקצועי, על מזמיני השירות, לבחור חברת פינוי דירות מקצועית ובעלת ניסיון. חברת שי פינוי דירה בירושלים מבצעת עבודות פינוי מגוונות, ומפעילה לשם כך, צוות מפנים מקצועי ומנוסה.

מהי ההשפעה של בחירת חברת פינוי להצלחת התהליך

שמי שטיקגולד, אני מנהל חברת שי פינוי דירה העוסקת במגוון רחב של פינויים. מאחורי 25 שנות וותק וניסיון בתחום הפינוי. צוות העובדים מיומן עובד לפני תכנית עבודה המותאמת לצרכי הלקוח. צוות העובדים המנוסה והמיומן מתמחה בתחומים מקצועיים כולל ביישום הליכי פינוי מורכבים כמו: פינוי דירות אגרנות כפייתית, פינוי בעזרת מנוף, פינוי ללא מעלית, פינוי דירות לאחר שריפה. כבעל ניסיון רב בתחום זה, אני יכול להעיד, שהצלחת תהליך הפינוי, תלויה בבחירה נכונה של חברת פינוי דירות בעלת וותק וניסיון.

לפי אילו קריטריונים מומלץ לבחור חברת פינוי דירות

ישנם מספר קריטריונים שלפיהם בוחרים חברת פינוי דירות איכותית. לפנינו מספר קריטריונים חשובים. ראשון: עמידה בלו"ז שנקבע עם הלקוח. שני: אנשי מקצוע שעובדים לפי תכנית עבודה מסודרת. ואחריהם: הקפדה על תקנות העזר העירונית, הקפדה על פינוי פסולת וחפצים לאזורים המורשים, שמירה על שקט בזמן העבודה ללא הפרעה לשכנים, שימוש בציוד מקצועי תקין וצוות עובדים המחזיק בתעודות יושר מטעם משטרת ישראל ויכולת לעמוד באתגרים המתגלים תוך כדי העבודה.

תיאום בין ציפיות לבין מציאות

לקוחות הזקוקים לשירותים של פינוי תכולת דירה, פינוי חפצים, פינוי אגרנות כפייתית ואחרים, לא תמיד מודעים כיצד תהליך הפינוי מתבצע, ולמה הם אמורים לצפות במהלך העבודה ובתומה. חברת שי פינוי דירה בירושלים מעניקה שירותי פינוי מקצועיים איכותיים. צוות עובדים מיומן מגיע לביתכם בשעה שנקבעה, ערוך ומוכן למספר שעות של עבודה אינטנסיבית. הצוות מקפיד על עבודה שקטה ומהירה. עבודות המיון מתבצעות במהירות ויעילות, אך באופן רגיש וזהיר.

מהם השלבים החשובים בעת תהליך פינוי דירות

תהליך פינוי דירה מתבצע במספר שלבים. בשלב הראשון, צוות העובדים ממיין את תכולת הדירה. חפצים, מסמכים, רהיטים ופריטים נוספים המיועדים לזריקה מועברים למשאית הפינוי. פריטים שמצבם טוב,  מרכזים בפינה מיוחד להמשך טיפול, כולל אריזה. לאחר המיון והפינוי של החפצים, מתחילים בפירוק ותיקון של מה שנותר בדירה. השלב הבא, הוא ניקיון יסודי של הדירה. שלב אחרון, הוא שלב ההדברה, כולל ניקוי של חדר המדרגות.
בית של אגרן כפייתי

מה קורה עם תכולת הדירה

אחד הנושאים החשובים שמעסיק אנשים שמזמינים שירותי פינוי דירות, הוא, מה יעלה בגורל של תכולת הדירה. לפעמים מדובר בחפצים מאד ישנים, שבעלי הדירה, או קרוביהם, פיתחו אליהם סנטימנטים והם רוצים להיות בטוחים שהציוד הולך ליעד ראוי. במקרה של ציוד במצב גרוע, חברת שי פינוי דירה בירושלים מעבירה את התכולה לאתר פסולת מורשה, ובמקרה של חפצים שעוד ניתן להשתמש בו, החברה מעבירה לבתי נזקקים או לגורמים העוסקים במחזור של חפצים ישנים.

<< חזרה לרשימה