שי פינוי דירה באבן יהודה

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה באבן יהודה

כול מי שהתנסה בעבר בשירות פינוי דירות יודע כמה חשובה זהות החברה בה בוחרים. מקצועיות החברה, יכולתיה המקועיות, שקיפותה האתית, רמת עובדיה וערכיה קובעים אם השירות שינתן יענה במלואו על הצרכים של הלקוחו או שמא הלקוח יצא מאוכזב מקבלת שירות חלקי ואדיש. שי פינוי דירה באבן יהודה היא חברה שמעניקה רמת שירותים מהגבוהות והפרפקציניסטיות בפריסה ארצית נרחבת. החברה היא בעלת ניסיון מחייב של למעלה מ 25 שנים, ויכולתיה וניסיונה מאפשרים לה לתת את הפתרון המטיבי לכול פינוי ופינוי לפי דרישות השטח והלקוח. חברה שמובילה את הענף כבר זמן ארוך היא בעלת ידע מצטבר רב בסוגי פינוי שונים, למעשה כול סוג פינוי שנדרש ללקוח הפרטי, כאשר לכול פינוי מופעל פרוטוקול בדוק מתאים, נעשית שיחת הערכה, בירור תנאים, היקף תכולה, חלון הזמנים המועדף, בקשות מיוחדות ונסיבות הפינוי. בנוסף תוכלו תמיד לקבל ביקור של מומחה הפינוי של החברה באתר עצמו, וכך תינתן לכם הצעת המחיר הרלוונטית ביותר, ללא התחייבות מצידכם. שי פינוי דירות אחראית על ביצוע איכותי שבסופו מצב הדירה עומד בדיוק בציפיות שלכם כלקוחות, הצוות מבצע ניקוי של חדר המדרגות והדירה, ניקוי של הסביבה ההיקפית המשותפת לכם ולשכנים, והפחים המשותפים נשארים תמיד פנויים, ולא נעשה שימוש בחניות פרטיות או משותפות. בנוסף ניתן לבקש שירותי תיקון קוסמטי לדירה, ניקוי וחיטוי מקצועי, ואף הדברה. כול מהלך הפינוי מבוצע בשקט, בסדר מופתי, ואחריות.

פינוי גם בתנאים מורכבים

לעיתים יש צורך בפינוי מורכב, בקטגוריה זו ניתן למנות פינוי של דירה לאחר שריפה, פינוי של דירה מקומה גבוהה ללא מעלית, בתנאי שטח מוקשים אחרים, כשיש צורך בפינוי תכולה רבה מאד, תכולה מעורבבת שיש למיין, תכולה כבדה ועוד. כאן המקצועיות של שי פינוי דירה באבן יהודה בולטת במיוחד. לחברה ציוד יעודי מתאים וצוות עובדים מגובש ומתורגל שמחזיק בתעודות יושר מטעם משטרת ישראל. כול העובדים מיומנים ובעלי רישיון בהפעלת ציוד מגוון שנדרש בפינוי מורכב כמו מנופים, מסועים, ערכות פירוק ומכולות. פינוי מורכב מבצעים רק עם חברה שמחזיקה בארסנל כלים מקצועי, טכנולגי ומכני, ומנוסה היטב בהתמודדות עם משתני שטח לא קלים, ובהתגברות מוכחת על אתגריהם. רק חברה שלה הציוד המקיף, מתוגבר בעובדים מיומנים ביותר יכלה לתת לכם את הביצוע ברמה הרצויה, יסודי, שקט ושיטתי. לעיתים ידרשו לכם תיקונים שונים לאחר תום הפינוי, במיוחד בדירות שסבלו הזנחה או נזקים כבדים, עובדי שי פינוי דירה יוכלו לסייע גם בכך, כשהם פועלים על פי הכללים המקצועים וערוכים בכלים הנחוצים.
פינוי דירה

ביטוח והגנה על הלקוח והעובדים

שירותי שי פינוי דירה באבן יהודה ניתנים רק לאחר ניסוח חוזה והסכם חתום המפרט את כול הפנים של השירות המובטח. ללקוח מדובר בהקלה גדולה וקבלת הגנה ממסמך המחייב ביצוע בהתאם. הסכם ההתקשרות כולל כמובן ציון ההגעה בזמנים הקבועים, הבטחת הפעלת צוות קבוע ומומחה, וביצוע שקשוב לכול בקשה לפני ובמהלך הפינוי. בנוסף תשמחו לדעת שכול העובדים בחברה הינם עובדים קבועים, המשתכרים כהלכה, מבוטחים ומוגנים, העובדים מצויידים בציוד בטיחותי ומיומנים בכול הצדדים של כול פינוי ופינוי. בנוסף החברה מבוטחת גם בביטוח צד ג', ובתום כול מתן שירות מקבל הלקוח קבלה כמו שצריך ונדרש על פי החוק. הנחת העבודה של שי פינוי דירה היא שרק צוות עובדים מרוצה, מטופח בהכשרות רלונטיות, ונבחר בקפידה, יכול העניק את רמת השירות הנחוצה ללקוחות שלנו, משופ שהביצוע נשען על העובדים ועל האיכפתיות האישית שלהם במתן ביצוע מושלם על כול פניו.
פינוי אגרנות

<< חזרה לרשימה