שי פינוי דירה בהוד השרון

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בהוד השרון

לפני כמספר חודשים סבתא האהובה הלכה לצערי לעולמה. סבתא, שהייתה רופאת משפחה בכירה בקופת חולים  בהוד השרון הורישה לנו בית גדול ומפואר ששימש בעברו כחלק מקליניקה פרטית עבור שירותיה של סבתי. מפני שהיה ברשותי בית גדול ויפה משלי לא התכוונתי לגור בביתה של סבתי. חשבתי שבמקום להתגורר בנכס אפשר להציע אותו למכירה או לחילופין להשכרה.

לפני שיכולתי להרשות לעצמי לעשות צעד אסטרטגי זה ידעתי שעומד לפניי מכשול רציני ביותר. הדירה של סבתי הייתה מלאה בחפצים אותם צברה סבתי במרוצת השנים. ציוד רפואי ולא רלוונטי מילא את הדירה, בנוסף אליו היו בדירה כורסאות רבות ומיושנות שהעדפתי בשלב זה לזרוק.
ריקון חפצים מיותרים בבתים

"מה עליי לעשות בשלב זה ?" שאלתי חבר יקר ומומחה בכל הקשור לפינוי דירות. "מפני שפינוי דירה בהוד השרון היא משימה רצינית ולמומחים בלבד אני ממליץ בחום להיעזר בשרותיו של שי פינוי דירה בהוד השרון . שי שטיק גולד הוא מפנה וותיק ומקצועי בעל רקע של 25 שנים בתחום הפינוי" אמר לי חברי. "בכל תחומי הפינוי, לרבות פינוי ירושות, אני ממליץ בחום לפנות לשי וצוותו המקצועי". אמר.

ההכנות הקודמות לפינוי

מסתבר שאין חכם בעל נסיון. עצתו של חברי הטוב הוכיחה את עצמה כמועילה ביותר עבורי. שי פינוי דירה התגלתה כחברה מצטיינת ומקצועית ביותר. עוד טרם הפינוי עצמו הגיע שי לדירתה של סבתי המנוחה כדי לבצע בה סקירת חפצים כללית. ללא סקירה זו, לא יכול המפנה המקצועי לבצע פינוי מוצלח וטוב. חשוב להבין, כדי לתת הצעה טובה ומשתלמת, וכדי להצטייד מראש בצוות הטוב והמקצועי ביותר למשימה חייבים לערוך בדיקה מקיפה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

יום הפינוי

ביום הפינוי עצמו הגיע שי לדירתה של סבתי עם צוות מיומן ומקצועי בעל וותק רב של שנים בעבודה בתחום פינוי הדירות. חשוב לי לציין, שלכל אחד מהמפנים תעודת יושר ממשטרת ישראל כך שפינוי הדירה הוא טוב, אמין ואיכותי. בנוסף לכך, מכיוון שבדירה ציוד רפואי כבד הגיע צוות המפנים המיומן עם הציוד הרלוונטי ביותר והמשוכלל ביותר בשוק.

אני חייב לציין לטובה כמובן את מהלך העבודה המתחשב והשקט של שי בעת פינוי הירושה של סבתי. בעוד מפנים חובבנים היו "מעגלים פינות" , מרעישים ומשאירים אחריהם לכלוך בכל פינה, שי דואג לבצע את העבודה ביסודיות מתחילתה ועד סופה.

מפני שהעבודה של שי מחושבת הוא מבצע אותה בצורה המשלבת הן יסודיות והן מהירות. חישוב ובדיקת הנתונים בדירה מראש מאפשר לצוות המיומן לבצע עבודה שקטה,  והוא הצטייד במכשירים המשוכללים והמתאימים ביותר מראש.

גם בכל הקשור לפינוי הפסולת והאשפה לא היו לי הפתעות. כפי שסוכם מראש בהסכם בינינו, כל תכולת האשפה מהדירה נאספה ונזרקה לאיזורים מורשים  ע"י העירייה בלבד. בנוסף לכך, לא נותרה אשפה מהעבודה בחדר המדרגות או בחניית השכנים.
אגרנות כפייתית

מסקנותיי האישיות מתהליך הפינוי

לאחר הפינוי והשיפוץ הקל אותו ערכו שי וצוותו הדירה הייתה מוכנה שוב למגורי אדם. בסופו של דבר, החלטתי לשמור את הדירה בחזקתי ולהשכירה. בזכות עבודתו המסורה של שי שטיק גולד וצוותו נוספה לי פרנסה נוספת ודירה יפה ומרווחת שאוכל להשכיר בכל עת ועת.

לסיכום, פינוי ירושות זו משימה קשה ומפרכת. מסיבה זו, חשוב ואף רצוי מאד להעזר באיש מקצוע שיכול להפוך את החיים לקלים יותר. במקום "לשבור את הראש", למיין לבד ואף להרוס חפצים יקרים ואהובים, אני ממליץ בחום לפנות לשרותיה של חברת שי פינוי דירה ולהנות מפינוי בטוח ושקט.

<< חזרה לרשימה