שי פינוי דירה בהרצליה

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בהרצליה
סבי, גבר כבן שמונים ושש התחיל להרגיש שביתו צפוף לו. במהלך השנים נצברו בדירתו עשרות רהיטים קטנים וגדולים שבשלב מסויים החלו מאד להפריע לו להסתובב בחופשיות ברחבי הדירה. כנכד נאמן, לא יכולתי לצפות בסבי סובל בצורה כזו. לכן, החלטתי שעליי לסייע לו ככל שרק אוכל בפתרון בעיית החפצים בבית. כששאלתי חברים איך כדאי לעזור לסבי המליצו לי כולם להעזר בשירותיה של חברה המתמחה בפינוי דירות. כששאלתי אותם על החברה המצטיינת בתחומה כל חבריי המליצו לי פה אחד על חברת שי פינוי דירה בהרצליה. " לשי שטיקגולד, מנהל החברה, 25 שנות נסיון בכל הקשור לפינוי דירות" אמר לי חברי הטוב מאיר.
פינוי דירות אגרנות

 "חשוב לציין שהוא מתמחה כמובן בכל סוגי הפינוי ". הקשבתי לעצתו של חברי הטוב מאיר ולקחתי ממנו את כרטיס הביקור של שי. תחילת תהליך העבודה והתכנון עד היום אני מודה למאיר על עצתו הטובה בכל הזדמנות שאנו נפגשים. שי שטיקגולד וצוותו הוכיחו את מקצועיותם מתחילת העבודה ועד לסופה. חשוב לי לציין בשלב זה, כי תחילת פרוייקט הפינוי מתבצעת כבר מספר ימים לפני מועד הפינוי עצמו. שי שטיקגולד, בעל החברה ומנהל הפינוי הגיע לדירתו של סבי בהרצליה מספר ימים לפני מועד הפינוי כדי לערוך סקירה כללית של החפצים בדירה, גודלם ומשקלם. לדבריו של שי, נתונים אלה הם קריטיים כדי לבצע פינוי דירה טוב מקיף ומשתלם. ללא נתונים אלה, לא יוכל המפנה המקצועי לבצע את עבודת הפינוי המוצלחת ביותר, עם הציוד והצוות המתאים ביותר למשימה. משימת הפינוי עצמה במועד שנקבע הגיעו שי וצוותו בדיוק בזמן כשאיתם הציוד המיכאני הטוב והמשוכלל ביותר וכמובן המתאים ביותר למלאכת הפינוי עצמה. אני חייב לציין לטובה את שי וצוותו על ההתחשבות הרבה בשכנים, בבניין ובסביבת המגורים. בנוסף לכך שדאגו לעבוד בשקט רב דאגו גם שלא להחנות או להשתמש בחניות השכנים. דאגה זו מנעה ממני ריבים מיותרים עם שכניי לבניין ואני מודה מאד לצוות שי פינוי דירה על גילוי התחשבות זה. אני חייב לציין כמובן את העבודה השקטה והמהירה ששי וצוותו ביצעו בעת הליך הפינוי. בעוד מפנים חובבניים נוהגים "לעגל פינות" ולעשות עבודה מהירה ולא יסודית,
אספנות כפייתית

שי וצוותו דואגים לכך שכל העבודה תעשה ביסודיות ובתשומת לב מלאה לכל אחד מהפרטים. לאחר שפינוי הדירה של סבי הושלם, שי וצוותו השאירו סביבת עבודה נקייה לחלוטין. בעוד שמפנים חובבנים היו משאירים אחריהם רמזים לעבודתם שי וצוותו דואגים לנקות אחריהם את כל אזורי העבודה בקפדנות, לרבות כמובן המעלית, חדר המדרגות ואזור החניה. לאחר פעולת הניקוי גילה שי כי קיימת בעיית התקלפות באחד בקירות בבית. כמפנה מיומן, שי הציע לי בשלב זה לערוך עבודת צביעה קלה בכדי לשפר את מראה הכללי של דירתו של סבא. ההשפעה של פינוי הדירה על חייו של סבא ותפקודו מספר ימים לאחר שהסתיים תהליך הפינוי האור חזר לעיניו של סבי האהוב. סבא, שמזה זמן מה חש ברע והיה חסר מצב רוח, חזר לחייך ולהיות אופטימי. לפי מיטב הבנתי, לפינוי החפצים המשמעותי שסבי עבר בדירתו יש קשר ישיר לשיפור במצב רוחו. סבא חזר לעסוק בפעילות ספורטיבית, לקרוא , לראות טלויזיה ולהתעדכן בנעשה בעולם, ואני מאד שמח לראותו שמח וחיוני. לסיכום, פינוי דירה יכול להיות פעולה משנה גורלות. את חייו של סבי, למשל, שינתה פעולת פינוי הדירה מהקצה אל הקצה! מסיבה זו בדיוק אני ממליץ לבצע פינוי חפצים אך ורק עם חברת שי פינוי דירה שהיא איכותית ומצטיינת.
<< חזרה לרשימה