שי פינוי דירה בחדרה

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בחדרה

לפני מספר חודשים, התרחשה לצערי שריפה בדירתו של דודי. למזלנו הרב, איש לא נפגע בשריפה ואנו מודים על כך מאד.  מצב הדירה לאחר השריפה היה עסק ביש לא קטן. רהיטים רבים נפגמו וניזוקו והיה צריך לפנות כמעט את כל תכולת הבית. לדודי ולשאר בני משפחתי אין  נסיון רב בפינוי דירות. לכן, בתכנון פינוי הדירה נתקלנו בבעיה קשה . למזלי, חברי אלכס עמד לצידנו בשעה קשה זו.

"פינוי דירה לאחר שריפה היא משימה קשה ולמקצוענים" אמר אלכס, ידיד טוב וכבאי לשעבר. "מנסיוני הרב, אני ממליץ בחום לפנות לשירותיו של שי פינוי דירה בחדרה . שי, מפנה מקצועי ומיומן בעל ותק של 25 שנים,   צבר נסיון רב בכל תחום הפינוי לרבות פינוי דירות לאחר שריפה". הודתי מאד לאלכס על המלצתו המוצלחת ולקחתי ממנו את כרטיס הביקור של שי שטיקגולד.
פינוי דירת אגרנות

פינוי מוצלח מתחיל בתכנון טוב ומוקפד

מסתבר, שחשוב לשמור על קשר עם חברים טובים כמו אלכס! עצתו הנבונה קידמה אותנו מאד בפתרון הבעיה ובפינוי הרהיטים השרופים והפגומים. כשלב ראשוני שי הגיע לדירתו של דודי על מנת לבצע סקירה כללית של מצב הדירה ומצב תכולתה. מפנה מקצועי תמיד יערוך סקירה של הדירה טרם ביצוע הפינוי! ללא סקירה זו לא יוכל לבצע את הפינוי המשתלם והנכון ביותר עבור הנכס.

מהלך הפינוי עצמו

בנוסף לתכנון המוקפד, חברת שי פינוי דירה הפגינה  ביצוע נהדר ומקצועי גם ביום הפינוי עצמו. שי וצוותו המקצועי הגיעו בדיוק בשעה הנקובה והחלו מבצעים פינוי מקצועי ואמין, מוקפד ועפ"י כל הדגשים שלי בתור לקוח. אני חייב לציין את הצוות המקצועי לטובה גם על כך ששמרו על נוחות השכנים ולא חסמו חניה של מי מדיירי הבניין. מפני שבדירה היו מספר חפצים שהיו יקרים מאד ללבי והזכירו לי את סבתי האהובה, שמחתי לגלות שצוותו המיומן של שי דואג לשמור עליהם בקפידה ולארוז אותם בצורה מקצועית שתמנע נזקים מיותרים.

אני חייב בשלב זה לציין לטובה את שי וצוותו על העבודה השקטה שביצעו בעת פינוי הדירה של דודי מנזקי השריפה. ראשית, שי וצוותו הקפידו לבצע עבודה מהירה ואיכותית. בעוד מפנים חובבנים נוהגים 'לחפף' כדי לבצע עבודה במהירות, שי וצוותו משלבים עבודה יעילה ובטוחה עם מהירות וחריצות, כך שאתם יכולים להמשיך בתכניות היום הרגילות שלכם.

בנוסף לעבודה המהירה שביצעו, שי וצוותו דאגו לכך שההפרעה למהלך היום של השכנים של דודי תהיה המינימאלית ביותר האפשרית.  שי וצוותו עובדים בצורה שקטה ומהירה, וכמו כן, דואגים בוודאי להשאיר אחריהם חדר מדרגות חף מלכלוך מיותר. מכיוון שנזקי השריפה היו רבים, לאחר פינוי החפצים המיותרים הציע שי עבודות שיפוץ בסיסיות כדי להחזיר את הדירה למצב נגיש ונעים, המאפשר מחיה ראויה. כמובן דודיי הסכימו להצעתו המשתלמת.

שיקום הדירה ומסקנותיי האישיות

לאחר פינוי הדירה המוצלח דודי ובני משפחתו האהובים הצליחו להשתקם ולבנות את ביתם היפה מחדש.  בעזרת בני המשפחה והשכנים הדירה התמלאה ברהיטים חדשים ויפים ונראתה שוב יפה ומטופחת. אני חייב להודות לחברי הטוב אלכס על הצעתו הטובה, וכמובן לחברת שי פינוי דירה בחדרה על כך שנתנו את ה'פוש' שאיפשר את חידוש פני הדירה.

לסיכום, לצערנו תאונות מתרחשות. מה שחשוב באמת הוא, איך אנו מתמודדים עם אותן תאונות וממשיכים בשגרת חיינו החיובית. אם אתם זקוקים לעזרה אחרי שריפה בדירה או פינוי חפצים כללי , אני ממליץ בחום על שירותיה של חברת מצטיינת בשם שי פינוי דירה .

<< חזרה לרשימה