שי פינוי דירה בנס ציונה

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בנס ציונה

אתם גרים בנס ציונה ומחפשים חברה ותיקה, מנוסה ומקצועית לבצע פינוי דירה או פינוי רהיטים? מצאתם! אתם מוזמנים להכיר את חברת שי פינוי דירה בנס ציונה, המציעה מגוון רחב של שירותי פינוי בכל רחבי הארץ. בחברה מועסקים עובדים ישרים ואמינים אשר נבחרו בקפידה והם מנוסים ומיומנים בביצוע סוגים שונים שפינוי ירושות, פינוי חפצים ופינוי של מקלטים ומרפסות, גם פינויים מאתגרים שכללו פעולות מסובכות ושימוש בכלים מכניים והנדסיים על מנת להשלים את הפינוי על הצד הטוב ביותר ובפרק הזמן המהיר והקצר ביותר לטובת מזמין השירות.

הבעלים של החברה הוא שי שטיקגולד, שהינו הוותיק והמוביל בתחום של פינוי דירה ויש לו מוניטין וניסיון של מעל 25 שנה. אין שום פינוי ששי לא יוכל לעזור בו ולבצע אותו תוך מספר שעות. השלב הראשון בתהליך הוא פגישה של שי עם מזמין שירות הפינוי בדירה המיועדת, שם יראה שי בדיוק מה יש לפנות ומהם תנאי הפינוי – איזו קונה, האם יש מעלית, האם חדר המדרגות מתאים להורדת חפצים גדולים ורחבים ועוד. שי יכין הסכם והצעת מחיר מפורטים שיכללו את כל הפעולות שיהיה צורך לבצע על מנת שהפינוי יעבור באופן חלק, מהיר וללא שום תקלות ועיכובים.

כאשר יש רהיטים ישנים וחפצים גדולים, שום דבר לא מושלך כלאחר יד אלא נבדקות כל האפשרויות לפינוי מסודר אל אתרי פסולת והטמנה מורשים וחוקיים. הפינוי מתבצע על פי חוקי המשרד להגנת הסביבה ועל פי כל חוקי העזר העירוניים הרלוונטיים למקום הפינוי. שי יידע כיצד להיערך מבחינת כלי רכב שיתאימו לפינוי ויוכלו בקלות להכיל את כל החפצים שצריך להוציא ולפנות. שי מומחה בביצוע פינוי גם מדירות בנסיבות מיוחדות כמו פינוי לאחר שריפה, פינוי ירושות, פינוי באמצעות מנוף או מעלית חיצוניים ועוד.
פינוי חפצים

אילו שירותים נוספים מציעה חברת שי פינוי דירה בנס ציונה?

מלבד הפינוי עצמו יציע צוות הפינוי שירות של ניקיון מושלם ומקיף בדירה לאחר שתהיה ריקה מחפצים וגם תיקונים שונים במידת הצורך בחשמל, בצבע או באינסטלציה. אחרי שהצוות יעזוב את המקום תהיה הדירה מוכנה לשלב הבא שלה, בין אם מדובר בהצגתה בפני שוכרים או קונים פוטנציאליים ובין אם מדובר במגורים בה של מזמין שירות הפינוי בעצמו. כאשר מדובר בפינוי של דירה הממוקמת בבניין דירות משותף מתחייב שי, הבעלים של החברה, ששגרת היומיום של השכנים תופרע כמה שפחות ועובדי צוות הפינוי יעשו כל מאמץ על מנת לוודא שאין הם מפריעים למנוחת השכנים ולבסוף הצוות אף מנקה אחריו את חדר המדרגות,

מכיוון שצוות העובדים של חברת שי פינוי דירה בנס ציונה צבר ניסיון רב אחרי ביצוע פינויים רבים מסוגים שונים, פינוי מבוצע כיום תוך מספר שעות והכי מהר שאפשר. בדרך זו ניתן להבטיח שהפינוי יהיה מהיר ויעיל ומזמין השירות יוכל להמשיך את השגרה שלו במהירות ללא הפרעות מיותרות. לעובדים יש ניסיון רב בפינויים מיוחדים ואפילו מסובכים שדרוש היערכות מיוחדת או קשיים ואתגרים שהתעוררו במהלך הפינוי אך העובדים התמודדו והתגברו על כל מכשול והפינוי הושלם ללא חריגה מלוח הזמנים או מההסכם שנחתם עם מזמין השירות לפני הפינוי.

אם אתם גרים בנס ציונה והאיזור ומחפשים שירות מהיר, יעיל ומומלץ של פינוי דירה - פנו עוד היום לחברת שי פינוי דירה ולא תצטערו. הפינוי יהיה מהיר ויעיל כמו שרק חברת שי פינוי דירה יכולה להבטיח ולבצע ואתם תצטרפו אל רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים ושבעי רצון שנהנים מחדש מדירה ריקה.

<< חזרה לרשימה