שי פינוי דירה בקריית אונו

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בקריית אונו

במקרים רבים אתם נדרשים לבצע בבית כל מיני שינויים אשר מצריכים אנשי מקצוע שונים: שיפוצניקים, חברות הובלות, וכד'. הידעתם כי ניתן להוזיל פי כמה את עלות השירותים הללו באמצעות שירות פינוי דירה מקדים? שי פינוי דירה בקריית אונו – חברת הבוטיק לפינוי דירה בעיר ובסביבתה אשר מאחוריה מעל 25 שנות פעילות תפנה עבורכם את הדירה, ובכך תאפשר לאנשי המקצוע שיבואו אחר כך – לעבוד בקלות רבה יותר, מה שיחסוך לכם גם בכסף וגם בזמן.
פינוי חפצים

עבודה נקייה ויסודית

צוות פינוי הדירה יבצע את העבודה ביסודיות, מבלי להסב רעש לשכנים גם אם דירותיהם סמוכות מאד לאזור הפעילות. חדר המדרגות ייוותר נקי ומצוחצח. במסגרת העבודה יתבצע פינוי חפצים והכנתם לייעודם: הכנסה חזרה לדירה בתום שיפוץ, או הכנה להובלה. העובדים מקפידים על פינוי תכולות שאין בהן צורך – אך ורק לאתרי פינוי מורשים. העובדים מקצוענים אחד אחד, ולכולם – תעודות יושר ממשטרת ישראל.

מקרים נוספים בהם תהיו זקוקים לשירות פינוי דירה

למעט מקרים שוטפים של פינוי תכולת דירה, ישנם מקרים החורגים מהנורמה אך בהחלט מצריכים את שירות הפינוי. לדוגמה: דייר שגר אתכם/קרוב משפחתכם/שכן שלכם מלקט חפצים לחדר המדרגות או לדירה שלכם. לכאורה אתם עלולים לחשוב שזה מעשה קונדס או עוד רהיט ישן שהוא מצא ברחוב, אך ברוב המקרים לא היא: זו תופעה שנקראת אגרנות כפייתית, והיא לרוב נובעת מכשלים פסיכולוגיים. חייבים להזמין חברה כמו שי פינוי דירה בקריית אונו על מנת להסיר את המפגעים ולהחזיר את הדירה למוטב.

דוגמה נוספת: דירה שקיבלתם בירושה. אם נבחן את פני הדברים נסיק שזו דירה שפרק הזמן הממוצע בה לא נכח אף אדם שיכול היה לתחזק אותה כנדרש עומד על 20 שנה, וגם אם נכח עובד סיעודי הוא לרוב לא היה מבצע את העבודה ביסודיות שאתם הייתם רוצים שהוא יבצע. לכן, פינוי ירושות הוא שירות נדרש להמשך אכלוס תקין בדירה. שנגלה לכם סוד? אתם עלולים למצוא שהשירות ניתן בחינם או בהנחה, ועל כך בפרק הבא.

פינוי דירת ירושה בתעריף נמוך או בחינם

הדרך לזכות בשירות בתנאים אלה היא על ידי הצגת פריטים בעלי ערך לנציגי שי פינוי דירה. הם יבחנו את הפריטים ויהיו עשויים להמיר אותם במחיר השירות או בחלקו. לקוחות רבים כבר זכו לקבלת השירות בתנאים אלו ובכך הבטיחו לעצמם דירה נקייה מכשלים מבלי להשקיע משאבים למעט אותם חפצים יקרי ערך.

ביצוע הפינוי בפועל

עובדי החברה מגיעים לבית הלקוח, ומבצעים שירותי פינוי על פי דרישה: פינוי רהיטים, פירוק ציוד כבד וסילוקו, ואף שירותים נלווים כמו עבודות תיקונים קלות, הדברה, ועוד. העובדים משיבים את הדירה למוטב בתוך מספר שעות מצומצם, במהלכן מתבצע גם ניקיון יסודי של הדירה והשבת התכולה הרלוונטית לתוכה בטרם היא תימסר ללקוח בשנית. כל הסילבוס של הפינוי מוצמד ללוח זמנים ללא חריגות: שעה זו שעה.

קצת עלינו

שי פינוי דירה קיימת מעל 25 שנה. החברה מבצעת משימות פינוי דירה מכל הסוגים – החל מפינוי תכולה סטנדרטי ועד לפינויים מורכבים כמו פינוי אגרנות או ירושה. החברה מנוהלת על ידי שי שטיקגולד, מומחה פינוי דירה אשר משיא עצות ללקוחות רבים ומספק להם את פתרונות הפינוי האיכותיים ביותר במשק. כל עובד בחברה מצויד בביטוח מקצועי בתחום עבודתו, כולל ביטוח צד ג'. לחברה – רישיון פינוי לאתרים מורשים, מה שיבטיח שכל חפציכם יפונו לשם ולא יופקרו ברחוב ויסבכו אתם עם הרשויות.

<< חזרה לרשימה