שי פינוי דירה בראשון לציון

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בראשון לציון

חברת שי פינוי דירה בראשון לציון זמינה בכל רחבי העיר לביצוע כל משימת פינוי. החברה תבצע עבורכם משימות שונות ומגוונות אשר יחסכו לכם זמן ויאפשרו לכם שלא להתעסק בפינוי לבדכם. החברה מבצעת פרויקטים מגוונים החל משירותי פינוי כמו פירוק חפצים והוצאתם ועד לשירותי הדברה, ניקיון, והשארת נכס נקי ומצוחצח לרווחת הדיירים.

מי זקוק לשירותי פינוי דירה?

לשירותים כמו פינוי תכולת דירה זקוק כל אדם המבקש לבצע כפעולה שפינוי הוא אחד מנדבכיה: מעבר דירה, שיפוץ בו נדרש שהדירה תהיה נקיה מתכולה, ועוד. אלו פעולות שמתבצעות לפרקי זמן קצובים עבור לא מעט מכם, ולכן מומלץ שגם חברת הפינוי שלכם תהיה איכותית: שי פינוי דירה בראשון לציון היא השם החם ביותר, בשל כך שהיא 25+ שנה בענף, ובעלת ניסיון וידע שלא תמצאו בחברות אחרות. לעתים, ייתכנו מקרים מיוחדים כמו דירה שהתקבלה בירושה, שהיא דירה שלא ניתן לדעת מה מצבה על לבדיקה של צוותי פינוי, או שיש לכם אגרנים בסביבתכם אשר מלקטים חפצים ללא שליטה ובקרה. במקרים אלו חשוב מאד לדאוג לשירותי פינוי ולא לנסות להתמודד לבד.
תופעת אגרנות כפייתית

פינוי חפצים

פינוי חפצים כולל את פירוקם, הוצאת הברגים, הפרדה לרכיבים והוצאתם החוצה בצורה מסודרת. שי פינוי דירה בראשון לציון מתמחה בתהליך גם אם הדירה ממוקמת בקומה גבוהה בלי מעלית. שירות זה נעשה במהלך פינוי אגרנות כפייתית, פרויקט פינוי ירושות, וכמובן – גם במסגרת פינוי תכולת דירה במקרים סטנדרטיים יותר.

פינוי רהיטים

הוצאת רהיטים מדירה בשלמותם גם אם המעבר בגרם המדרגות צר וללא מעלית. הוצאת ספות, כורסאות, ושולחנות בכל המשקלים והגדלים. לאחר פינוי רהיטים מכינה חברת שי פינוי אותם לקראת הייעוד: החזרה לדירה או הכנה לקראת הובלה. יצוין כי חברת שי פינוי דירה בראשון לציון מתמחה גם במבנים תת קרקעיים כמו מחסנים מקלטים ומרתפים, וגם בדירות מהקומות הגבוהות כפי שצוין בתחילה.

פינוי לאחר שריפה

הגעה לדירות מפויחות שבתוכן השתוללה אש, מיון חפצים ופינויים לאתרים מורשים, בדיקת ליקויים בדירה ותיקונם במיידי, ולבסוף – ניקיון יסודי הכולל קרצוף מלא של הדירה – שבסופו תובטח דירה יפה, אסתטית ומטופחת מאד. העובדים מיומנים בעבודה בסיטואציות אלו וינחילו לדירה שלכם את הבלתי יאומן גם אם לפני כן השריפה כילתה ממש את כולה.

כוח אדם איכותי

כוח האדם בחברת שי פינוי הוא הטוב ביותר שתוכלו לבקש: לכולם יש תעודת יושר ממשטרת ישראל, ניסיון רב שנתי בביצוע פינויים, ביטוח מלא כולל צד ג', וכמובן – מיומנות שלא תוכלו לראות אצל אף מתחרה. עובדי החברה מגיעים לדירה כשהם כבר מגובשים, עם תוכנית העבודה כפי שנפרסה להם, ולכן הם ידעו מיד מה לעשות מרגע כניסתם אליכם.

שי פינוי דירה – מדוע לבחור בנו?

שי פינוי דירה מנוהלת על ידי שי שטיקגולד, מומחה פינוי דירה בעל ניסיון של 25+ שנה. שי התנסה בכל סוגי הפינויים, ונתן עצות ללקוחות רבים – פרטיים ומוסדיים כאחד. בחברתו – מקפידים רק על גיוס כוח אדם איכותי אשר רמתו נמדדת הן מתוקף העובדה שיש כל אחד בו תעודת יושר משטרתית, והן מתוקף העובדה שמדובר בעובדים עם ידי זהב המסוגלים להנחיל לכל לקוח בית נקי, מסודר ופנוי מתכולה בתוך שעות ספורות. שי פינוי דירה היא היחידה שחושבת צעד אחד קדימה ומקדמת פעולות לשיפור הפינוי לעתיד לבוא: ביצוע פעולות נלוות כמו הדברה ותיקונים, הכנת תכולה לקראת הובלה, ועוד מגוון פעולות שישביחו את הדירה ויקלו על ספקי השירות שתפגשו בהמשך.

<< חזרה לרשימה