שי פינוי דירה ברמת השרון

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה ברמת השרון

בביתה של דודתי ברמת השרון  רהיטים כבדים אשר יקרים מאד לליבה. בשנים האחרונות התמלא הבית בחפצים רבים ומיותרים אשר מסכנים את בריאותה כחולת אסתמה. כדי לקבל טיפול פנתה לרופא המשפחה אשר המליץ לה לבצע פינוי רהיטים מיותרים מדירתה.

"כיצד אוכל לבצע פינוי נכון של הרהיטים" שאלה אותי דודתי.  " תוכל להמליץ לי על חברה שמתמחה בשמירה על חפצים חשובים כך שתמנע מהם כל פגם ? " כיועץ פינוי לשעבר ידעתי ישר על איזו חברה עליי להמליץ לדודתי.  חברת שי פינוי דירה ברמת השרון מתמחה בכל תחומי פינוי הדירות. בעזרת ידע וותק של 25 שנים יסייעו גם לדודתי לבצע את פינוי הדירה הטוב ביותר עבורה.
פינוי בתים

התכנון טרם תחילת העבודה

כמקצוען מוביל בתחומו, יודע שי איך לנהל נכון משימת פינוי דירה. כמו תחומים רבים נוספים, פינוי דירה מוצלח מתחיל כמובן בתכנון מוקפד ויסודי מראש ומבעוד מועד. מספר ימים לפני מועד הפינוי המתוכנן שי הגיע לדירתה של דודתי על מנת לבצע סקירה כללית של החפצים בדירה כדי להעריך מה תהיה עלות הפינוי. בנוסף לעלות הפינוי, חייבים לבצע את הבדיקה הראשuנית כדי לברר את כמות כח האדם הדרושה לצורך פינוי תכולת דירה וכמובן את כמות המכולות הדרושות.

יום הפינוי עצמו

ביום הפינוי עצמו שי הגיע עם צוות מיומן ומקצועי בלבד של מפנים ותיקים ומקצועיים ביותר. חשוב לציין כי לכל מפנה מצוותו של שי יש תעודת יושר ממשטרת ישראל. בנוסף לכך, צוותו המקצועי של שי דאג לכך שהרכבים המשמשים לצורך הפינוי לא יחסמו בשום אופן את חניות השכנים כך שעבודת הפינוי תהיה מוצלחת ולא תהווה חלילה מטרד עבור השכנים בבניין או עבור דיירי הבניינים הסמוכים.

אני חייב לציין לשבח שפעולת הפינוי המקצועית נעשתה בשקט רב ועם מינימום הפרעה לחיי השכנים והסובבים. שי וצוותו מצאו את 'שביל הזהב' שבין מהירות לאיכות. בשונה מחברות חובבניות ש'מחפפות' בעת פינוי דירות ולא דואגות לכל הציוד הרגיש,  עבודתו של שי וצוותו היא מצד אחד מהירה וזריזה ומהצד השני יסודית ומקצועית עד מאד.

לאחר שהפינוי המקצועי הסתיים שי עמד בהבטחתו והשאיר בניין נקי ללא דופי. כל אזורי העבודה, לרבות המעלית, חדר המדרגות וכמובן איזור החנייה היו נקיים וללא אשפה כלל וכלל. כפי שהתחייבו מראש, פינתה חברת שי פינוי דירה את כל האשפה לאיזורים מורשים בלבד ע"י העירייה. הציוד אשר סומן לתרומה נתרם לארגונים לפי בחירתה של דודתי ומתוך רשימה אשר שי הציג בפניה .

תוצאות עבודות הפינוי והשפעתן המיידית על חייה של דודתי

מספר ימים לאחר סיום פינוי הרהיטים מהדירה חזרה המוזה לחייה של דודתי. דודתי, שכבר שנים לא ביקרה בקניון החלה לקנות לעצמה רהיטים חדשים ומגוונים ולחדש לחלוטין את פני הסלון ואת פניה של הדירה בכלל. כמובן, שכל השינוי בחייה של דודתי לא היה אפשרי ללא עצתי הטובה, וכמובן שללא עבודת הפינוי המופלאה שעשו שי וצוותו בביתה. כמובן, שהודות לפינוי הרהיטים הישנים והמאובקים, השתפרה רמת הנשימה של דודתי כך שהרגישה יותר טוב והייתה הרבה יותר אנרגטית.

לסיכום, חפצים רבים ומיותרים בבית עשויים להוות בסופו של דבר סכנה בריאותית. מסיבה זו, אני ממליץ בחום לא להגיע למצב הזה ולפנות מראש לחברה המצטיינת שי פינוי דירה ,  חברה בעלת וותק רב ונסיון של 25 שנים בפינוי רהיטים וגם פינוי חפצים נוספים אחרים. לכל משימת פינוי ברמת השרון, אני ממליץ על שי וצוותו.

<< חזרה לרשימה