שי פינוי דירה בתל אביב

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בתל אביב

התחלתם לפנות את הדירה לקראת ההובלה? להכין אותה לקראת המעבר הזמני? אין בכך צורך. פנייה לחברת הבוטיק שי פינוי דירה בתל אביב תאפשר לכם להמשיך בשגרה, ולנו – לעזור לכם לפנות את הדירה מבלי שתצטרכו להתאמץ או לקחת בכך חלק. לידיעתכם: ישנם מקרים בהם אינכם נדרשים לעבור מהבית אשר בהם צריכת שירות פינוי דירה היא כמעט בגדר חובה: אין ניסוח חוקי לכך, אך אי הזמנת שירות פינוי דירה במקרים כמו אגרנות כפייתית או פינוי ירושות מעמיד אתכם ואת הדירה שלכם בסיכון וחושף אתכם למפגעים תברואתיים. החברה מטפלת בכל מקרה בו נדרש פינוי כולל מקרים קשים כמו דירה לאחר שריפה.
אגרנות כפייתית

על החברה

החברה מבצעת פינוי תכולת דירה לכל מטרה, ועושה זאת תוך שימוש בידע המתקדם ביותר ועם הניסיון הרב ביותר שניתן לראות בארץ. החברה קיימת מעל 25 שנים, ומשרתת את כל סוגי הלקוחות: מוסדיים, פרטיים, במשרד, בעסק ובבית. החברה עובדת בתחכום וביעילות רבה, וכפי שתוכלו ללמוד מיד יש לה את כל היתרונות החשובים שמומלץ שיהיו בכל חברה פינוי דירה, אך זה לא תמיד קורה. בחירה בחברה כמו שי פינוי דירה בתל אביב היא בחירה בטוחה מכל הבחינות כפי שתוכלו מיד להבין.

על העובדים

העובדים בחברת שי פינוי נבחרים בקפידה רבה, ולכולם – תעודת יושר ממשטרת ישראל. לכל עובד יש ביטוח מכל הסוגים, כולל צד ג', והם ניחנים בעבודת צוות תוך שיתוף פעולה רב עצמה, שהוא תולדה של ניסיון רב וידע שנצבר במהלך העבודה. מנהל החברה, שי שטיקגולד, הנו מומחה פינוי דירה אשר יודע לנתב את עובדיו בדיוק למשימות הנכונות עבור הלקוח, ולדאוג שהדירה תהיה מוכנה בתוך שעות ספורות מרגע תחילת השירות.

במהלך העבודה

העבודה מתקיימת בשקט מופתי, ללא רעשים, דפיקות, חריקות וכד': השכנים שלכם יוכלו להמשיך בשגרתם ולא להרגיש בכל רחש שבוקע מהבניין שלהם. בנוסף, גם לאחר שהפינוי הושלם והדירה נעשתה נקייה ומוכנה, החברה מנקה גם את חדר המדרגות ולא משאירה אחריה כל לכלוך או סימן אחר לנוכחותה. פינוי חפצים המיועדים לסילוק נעשה אך ורק לאתרים מורשים: שום תכולה לא מופקרת לרחוב. החברה מטפלת בכל סוגי התכולות: כבדה וקלה, נקייה ומלוכלכת. נעשה פינוי רהיטים, פירוק חפצים גדולים, מיון חלקים, הוצאה מן הדירה, ולאחר מכן טיפול בנעשה בדירה: תיקונים קלים, הדברה, ניקיון יסודי ומקיף ולאחר מכן – החזרת התכולה לדירה, והחזרתה לשגרה.

פינוי אגרנות כפייתית או פינוי ירושות: ההמלצות החמות של שי פינוי דירה

עליכם לדעת כי אגרן הוא לרוב אדם שסוחב תכונה זו מאילוצים פסיכולוגיים, ולכן הפרויקט האמתי לא מסתיים כשאנחנו עוזבים ומשאירים לכם דירה נקייה מהחפצים שהוא הכניס אליכם הבייתה. כדאי לקחת את האגרן לטיפול פסיכולוגי, ובהמלצת המטפל – להפנות גם לטיפול פסיכיאטרי. הטיפול עשוי להיות ממושך, אך זה הצעד הראשון בכיוון הנכון לקראת הפסקת האגרנות.

הידעתם כי פינוי ירושות יכול להתבצע בחינם או במחיר מופחת? הציגו לנציגי שי פינוי דירה בתל אביב חפצים יקרי ערך של המוריש שברצונכם לתת, ותוכלו להחליפם במחיר השירות או בחלקו, תלוי בשווי הראלי.

מקרי אגרנות כפייתית וירושות מובחנים מאד ממקרים סטנדרטיים של פינוי תכולת דירה ולא בכדי. בעוד אשר פינוי סטנדרטי חוסך לכם רק מאמץ וזמן, כאן שאלת הפינוי היא שאלה תברואתית. בדירת אגרנים קצרה היריעה מלהכיל, שכן אין לדעת מה טיב החפצים שהאגרן מכניס ולכן מתרחשת אסקלציה בדירה שלכם שלא מותירה כל מנוס מהזמנת השירות. במקרה של פינוי דירת ירושה, אתם מזמינים פינוי לנכס שהוזנח למשך עשרות שנים שלא מרצון, בשל מצבו של המוריש, והניסיון הוכיח כי ניתן למצוא שם נזקים תברואתיים לא קלים, לעתים אפילו מחילות של מכרסמים שיש להדביר ולאטום.  לכן, במקרים הללו אין לטפל לבד בדירה, אלא להזמין שירות פינוי מקצועי.

<< חזרה לרשימה