שי פינוי דירה בפתח תקווה

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בפתח תקווה

צריכים פינוי?

קרה ויקירכם נפטר מן העולם והותיר אחריו דירה מלאה בחפצים ולכם אין מה לעשות איתם, ואינכם יודעים מה לעשות איתם? ואין לכם צורך בהם מכל וכל? האם הדירה שנותרה אחרי המנוח הייתה של אספן כפייתי, שאגר חפצים במשך שנים וכעת הם חסרי שימוש וחסרי ערך? המקלט הפרטי או השכונתי מלא בברזלים ופסולת ומיני ג'אנק ורהיטים ישנים וקרועים שאינכם יודעים איך להתמודד עם הפינוי שלהם? הגג הפך למחסן וכעת אתם רוצים לעשות בו שימוש אחר? המחסן מלא עד אפס מקום בדברים שאין בהם חפץ? הרי לכם הפתרון המקצועי והמושלם: חברת הפינויים של שי שטיקגולד או שי פינוי דירה בפתח תקווה.
פינוי חפצים

אנחנו מומחים בפינוי:

חברת שי שטיקגולד או שי פינוי דירה בפתח תקווה הינה חברה וותיקה ושי שטיקגולד המנהל אותה הוא בעל ניסיון רב שנים ומומחה בניהול פרויקטים מורכבים ומסובכים של פינוי תכולות מדירה או פינוי פסולת גם במצבים רגישים של הצורך בפינוי ירושות ועזבונות.

אמון הציבור:

חברת שי שטיקגולד או שי פינוי דירה בפתח תקווה הינה חברה אמינה, כל צוות העובדים הנמנה על שורותיה מבוטח לרבות ביטוח צד ג, כך שהעבודה בטוחה והראש שלכם שקט ונטול דאגות מיותרות. בנוסף אנחנו עובדים עם אמון הציבור ואנחנו היחידים שעובדים עם אמון הציבור.

ניהול קפדני:

כל העבודה של חברת שי שטיקגולד או שי פינוי דירה בפתח תקווה מנוהלת בקפידה מתחילתה ועד סופה. תכנון הפרוייקט מתבצע מראש עם לקיחת כל השיקולים של אופי וסוג עבודת הפינוי, העבודה מתבצעת בזריזות כאשר צוות העובדים המיומן יודע בדיוק מה לעשות, כל אחד ותפקידו הוא, אנחנו חרוצים מיומנים ומומחים בפינוי תכולות מדירות ועושים את זה באופן המעולה ביותר.

צוות העובדים:

צוות העובדים של חברת שי שטיקגולד הינו צוות עובדים וותיק המונה על שורותיו אנשים מבוגרים ומקצועיים. אנשי הצוות רגישים למצבים השונים של הצורך בפינוי ומתמודדים עם אותם המצבים ברגש ובהתאם למצב מתוך כבוד הן ללקוח מזמין הפינוי והן לחפצים.

מקצוענים:

אנחנו בשי שטיקגולד או שי פינוי דירה בפתח תקווה מפנים את תכולת הדירה או הפסולת לאתרי פסולת מורשים בלבד או למחזור או לתרומות, חלילה לנו להשליך פסולת ברחוב, הדבר הינו בגדר עבירה על החוק.

אנחנו עובדים על פי כל כללי הבטיחות הנוקשים ביותר אנחנו אמינים מקצועיים ועושים את העבודה שלנו עבודת הפינוי על הצד הטוב ביותר.

עריכת חוזה לפני התחלת העבודה:

בתחילתה של כל עבודת פינוי או פרוייקט פינוי תכולת דירה או פינוי פסולת, לאחר הכרת אופי וסוג העבודה אנחנו עורכים חוזה מסודר מול הלקוח. חוזה העבודה כולל בתוכו את פרטי העבודה השונים את מהלך העבודה ואת לוח הזמנים ופרק הזמן בו עתידה להתבצע העבודה, באם דרוש פינוי בלבד, באם דרוש פינוי וניקיון או באם דרוש חיטוי במידת הצורך, כל פרט ופרט מופיע בחוזה וכמובן העלויות של כל קריטריון של ביצוע העבודה. עריכת חוזה בתחילת העבודה היא אמצעי נוסף להבטיח ללקוח את העבודה המקצועית והטובה ביותר.

אנחנו בחברת הפינוי של שי שטיקגולד מבצעים שירותי פינוי מכל סוג שהוא ומכל מקום ואתר, אנחנו עושים זאת במיומנות, מומחיות ומקצועיות מתוך רגישות והבנה של כל מצב ומצב וכל סיטואציה, מתוך אחראיות ומתוך אמונה שלמה שאנחנו הטובים והמקצועיים ביותר במה שאנחנו עושים ומסוגלים לספק ללקוחות שלנו שירות לא פחות ממעולה. אנחנו נבוא ונפנה ואתם מצדכם יכולים להישאר בראש שקט.

<< חזרה לרשימה