שי פינוי דירה בחולון

פינוי דירה >> פינוי דירה - איזורי שירות >> שי פינוי דירה בחולון

מצאת את עצמך צריך לפנות ירושה?:

ישנם מקרים עגומים בחיים בהם אנו מוצאים עצמינו עם הצורך בפינוי ירושות, פינוי תכולת דירה, פינוי חפצים, מסמכים, אביזרים ורהיטים של יקירינו שאינם עוד ואין מה לעשות עם הרכוש שהותירו אחריהם.
פינוי דירות אגרנות

משימה לא פשוטה:

עם כל עוגמת הנפש הזו צריך לאזור את הכוחות ולהתחיל למיין את החפצים השונים ולפנותם. אך איך עושים זאת? כאן אנחנו נכנסים לתמונה, בעדינות וברגישות, עובדים בעלי הסמכות מצוות העובדים של שי פינוי דירה בחולון יגיעו עד אליכם ויפנו את הדירה על כל תכולתה באופן מסודר והגון.

אחריות ואמינות:

שי שטיקגולד, או שי פינוי דירה בחולון, הוא בעל החברה והוא עתיר ניסיון ואמינות בכל הנוגע לפינוי ירושות, פינוי מדירה וכל ההליכים הכרוכים בכך. החברה מנוהלת באחריות מרבית מתוך שאיפה לספק את השירות הטוב ביותר שניתן.

ביטוח ואמון הציבור:

צוות העובדים של שי שטיקגולד, או שי פינוי דירה בחולון ידועים באמינות הגבוהה שלהם, החברה הינה היחידה בתחומה העובדת עם אמון הציבור. צוות העובדים מבוטח וכן ישנו ביטוח צד ג. עובדי החברה הם מבוגרים ואמונים על מלאכתם, עובדים בשקט מבלי ליצור רעש מיותר או לתפוס את חניית השכנים וכיוצא בזה, אלא עובדים ברגש מתוך הבנת הסיטואציה.

עבודה מתוכננת מראש:

ברור שסוג העבודה אינו העברת דירה מן הסוג הרגיל, אי לכך שי פינוי דירה בחולון וצוות העובדים מתכננים את כל מהלך העבודה מראש, משלב המיון, דרך שלב האיסוף והאריזה, הפינוי עצמו וכמובן ניקיון כולל של הדירה וחדר המדרגות בתום העבודה.

חתימת חוזה עבודה מול הלקוח טרם תחילת העבודה:

העבודה על כל פרטיה סוגה ואופי וכל הקריטריונים הכרוכים בה באים לידי הסדרה בכתב מול הלקוח. זהו אמצעי נוסף שלנו להבטיח את טיב העבודה, למניעת בילבולים באשר לעלויות, לוחות זמנים והדרישות השונות שמצריכה העבודה.

אל תתפתו לגורמים המציעים פינוי בחינם:

רבים הם הגורמים בתחום הפינוי המציעים מיני שירותים שונים ומשונים של פינוי רהיטים בחינם או פינו תכולת דירה בחינם. אל תתפתו. חינם שווה חינם. בכל צורך שהוא בפינוי אך בייחוד אם מדובר במקרה של יקיר שנפטר והותיר אחריו עזבון אינכם רוצים חבורת חאפרים בלתי מקצועיים ועם אינטרס לא נקי וללא כבוד לכם ולרכושכם לבוא ולפנות את החפצים של האדם היקר לכם. אתם ודאי תרצו שירות טוב ואמין ואנחנו היחידים בתחום המציעים שירות שכזה. אנחנו מומחים בתחומינו.

שירות מעולה:

שי שטיקגולד, או שי פינוי דירה בחולון וצוות העובדים מבטיחים לספק לך שירות מעולה, שקט רגיש, זריז ומקצועי על כל פרטי העבודה ומהלכה. הסיטואציה של פינוי ירושות אינה קלה או פשוטה לאף אדם וההתמודדות עם פינוי תכולת דירה של אדם יקר יכולה להיות אתגר גדול מדי בשעת צער. אנחנו כאן בכדי לעזור ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר והמקצועי ביותר תוך שאנו מותירים אותך, הלקוח נטול דאגות מיותרות.

התקשר עכשיו:

אתה מזהה את עצמך במאמר? אתה צריך פינוי של תכולת דירה או כל סוג אחר של פינוי, הגעת למקום הנכון. אנחנו נדאג לבצע את העבודה עבורך מתוך מקצועיות שיא, מיומנות, אמינות והתחשבות במצבך. אתה הלקוח מצדך תשאר עם ראש שקט ונטול דאגות או חששות. אנחנו עורכים חוזה בתחילת העבודה מולך להבטחת השקט שלך, אנחנו מבוטחים לרבות ביטוח צד ג, אנחנו עובדים באופן חוקי ומפנים את הפסולת למקומות מורשים הערוכים לכך. אנחנו זה מה שאתה צריך.

<< חזרה לרשימה