סידור בתים פינוי דירה וניקיון

פינוי דירה >> סרטוני פינוי דירה >> סידור בתים פינוי דירה וניקיון
הצורך בביצוע פינוי יסודי של הדירה עולה במקרים רבים. עריכת שיפוצים, מעבר לדירה אחרת, דירה שהתקבלה מירושה או חידוש וניקיון יסודי של כל הבית. סידור בתים כמו גם פינוי דירה וניקיון במיוחד בעבור דירות שעמוסות בחפצים ישנים שאין בהם עוד צורך היא משימה למקצוענים בלבד. הסרטון שלפניכם ממחיש לכם את צוות הפינוי שלנו בעבודה ונותן לכם הצצה לתהליך הפינוי המקצועי והמהיר של צוות הפינוי המנוסה. אנו מפנים פסולת מדירות בכל הארץ ויכולים לתת לכם את השירות הטוב ביותר בעבור סידור בתים מוזנחים או פינוי דירות שקיבלתם מירושה.

שלב ראשון – מיון חפצים

כפי שניתן לראות בסרטון, הדירה היא דירה של משפחה עם ילדים שעמוסה בציוד רב. הדירה שימשה את המשפחה שנים רבות בהן נאספו צעצועים רבים, רהיטים שונים ומגוונים, דפים שלא נזרקו, דברי דואר שנאספו במשך שנים ולא השליכו אותם לפח, עיתונים שמפוזרים בכל רחבי הבית, מוצרי חשמל שכבר לא עובדים וחייב לפנות אותם, רהיטים ישנים מאוד שכבר יצאו מכלל שימוש ועוד.

אז מה יש לנו כאן?

האמת היא שאין בבית חפצים חריגים לא מדובר על בית שניתן למצוא בו חפצים שנאגרו ללא צורך ובלי סיבה. כל חפץ שנכנס הנה הגיע עם מטרה ומתוך בחירה ושיקולים של נוחות ושימוש צפוי. שורש הבעיה הוא שהחפצים מצאו את דרכם לתוך הבית כשהיה בהם צורך, אך לא מצאו את דלת היציאה כאשר הפכו ללא שימושיים יותר. כך התמלאו הארונות בביגוד שכבר בלה או כבר לא מתאים עוד למידות של בני הבית. כך גודשים את מדפי המשחקים צעצועים שחסרים בהם חלקים או כאלו שלא מתאימים עוד לגילאים של הילדים שכבר גדלו...

צפיפות אוכלוסין של חפצים

כל החפצים הללו יצרו עומס של ממש על הדירה וכשאנחנו הגענו אליה בקושי אפשר היה לראות את הרצפה מרוב חפצים ורהיטים. צוות הפינוי שלנו החל מיד במשימה הראשונה שהיא משימת המיון. את שלב המיון ביצענו יחד עם המשפחה אשר החליטה על גורל כל החפצים. כל הצעצועים של הילדים שכבר גדלו הועברו לתרומות, על הרהיטים הישנים שאין בהם עוד צורך שופצו או הועברו אל פחי אשפה מורשים וכל הניירות שהיו מפוזרים בכל רחבי הבית הועברו אל שקי אשפה גדולים שייועדו למחזור ניירות לאחר מיון קפדני של בעלי הדירה של מסמכים חשובים.

פינוי כל מה שמיותר

לאחר שלב המיון החל צוות הפינוי שלנו בפינוי של כל החפצים מהדירה בצורה מסודרת ועל פי מה שנקבע במיון. כל חפץ שהוחלט על דעת המשפחה שאין בו עוד צורך יצא אחר כבוד על אתר מהבית. כי באמת למה להמשיך להחזיק בבית חפצים שאין בהם שימוש? זה שלפני חמש שנים נרכש החפץ לא מהווה עילה מספקת להמשיך להחזיק אותו בבית עוד חמש שנים נוספות. המקום בבית יקר!

ניקיון הבית

רק לאחר פינוי החפצים ניתן היה לראות שהדירה עמוסה בלכלוך ואבק שהעלו החפצים שלא הוזזו מהמקום שלהם שנים רבות. כל חפץ שעומד על מקומו מתחיל להעלות שכבת אבק. וככל שהוא יעמוד משך זמן ארוך יותר כך יערם האבק ויהווה מטרד אמתי. כמויות של אבק בבית מלבד היותם גורם אי סימפטי שעושה הרגשה של מחסן עמוס. מהווה גם גורם לקשיי נשימה ושיעולים מרובים. תשאלו את ההורים כמה פעמים קיבל הפעוט שלהם אינהלציה... בסביבה מאובקת כזו קשה לנשום כמו שצריך...

ארגון ארונות מחדש

לאחר שהוחלט מהם החפצים שיישארו בבית. התחלנו בפעולה של ארגון וסידור מחדש. כי הכלל המנחה אותנו הוא שלכל חפץ חייבים למצוא מקום הולם כדי שהוא אכן יגיע לידי שימוש בצורה נוחה ופרקטית. שכן מי יטרח להוריד מארון עליון מאחורי ערימות הבגדים את השכמייה המסתתרת שם? כשהחפץ מונח בצורה כזו הוא לא מגיע לידי שימוש כלל. לפיכך יש צורך למצוא מקום מתאים לכל פריט וחפץ.

סידור בגדים

לפיכך היה עלינו לארגן את הבגדים כמו שצריך. ראשית יש להגדיר מיהם בני המשפחה המתגוררים בבית ומהם הרגלי הלבישה שלהם. כיצד הם מעדיפים לאכסן את החולצות שלהם? בקיפול מדויק או בתלייה על קולבים? בהתאם להעדפות ולהרגלם שלהם יש לקבוע את המיקום המוצלח לכל בגד. כך לגבי גרביים, קפוצ'ונים וכל יתר פריטי הלבוש עבור כל אחד מבני הבית.

נכנסנו למטבח - - -

בתמונת המטבח ניתן לראות את הבלגן ששרר לפני הפינוי . כל כך הרבה חפצים גדשו אותו. מטבע הדברים מטבח הוא חדר שרוחש פעילות. כמויות של מצרכים נכנסים אליו וגם כמות הפסולת היא בהתאם. בשביל שמטבח יהיה מתוחזק ברמה סבירה הוא דורש הרבה עמל והשקעה. הדחת כלים, החזרת כלים יבשים למקומם. פרוק של מוצרי מזון ופריטים נוספים לאחר קנייה, והחלטה בדבר צורת אכסון המזון בהתייחסות לחבילות פתוחות של מוצרים.

ארגון המטבח

את המטבח יש לארגן מתוך מחשבה מרובה והתחשבות בצרכים ובהרגלים של המשפחה. מהו סוג המזון אותו הם אוכלים? באילו כלים הם משתמשים הרבה? האם הם צורכים כלים חד פעמיים? בהתחשב בכל הנתונים הללו נקבע מקומות מתאימים לכל פריט ופריט. כך שבשימוש הבא יהיה קל יותר לאתר את הפריטים המבוקשים. וקל יהיה גם להחזיר אותם למקומם ולשמור על הסדר במטבח. שאם לא כן, כל ההשקעה לא תחזיק מעמד זמן רב. ומה עשינו...???

ניקוי וחיטוי המטבח

לאחר כל הפינוי של מה שמיותר במטבח וארגון מחדש היה עלינו לבצע חיטוי של המטבח. היות ומוצרי מזון ישנים לצד כלים מלכלכים בתוספת של רטיבות של מים שיש במטבח בשפע רוקחים קוקטייל נורא של עובש, חלודה וריח טחוב ודוחה. לצורך החזרת המטבח לקדמותו ערכנו חיטוי יסודי במטבח. החל ממשטחי השיש והכיורים, השולחן וכן כל הרצפה וגם בתוך הארונות. זו עבודה שדרושת הרבה סבלנות ואורך רוח. היות והיא חייבת להתבצע בצורה יסודית ככל האפשר. אי אפשר לחטא 'מלמעלה'. חובה לעשות עבודה מקצועית ויסודית. ולכן המטבח עבר חיטוי וניקוי יסודי על מנת להפוך אותו לראוי לשימוש חוזר.

כך מחטאים מטבחים

על מנת להפוך את המטבח לנקי, פונו כל הארונות והחפצים מהמטבח ופוזרו על כל השטח של המטבח חומרי ניקיון וחיטוי מיוחדים. צוות הפינוי שלנו קרצף את הרצפות, המיס שומנים שנדבקו על הקירות שליד הכיריים ששימשו לבישול של בני המשפחה וקרצפו את הקרמיקה שסביב הכיור והתקרה. כל הפעולות הללו בוצעו בעזרת המכשירים המתקדמים וחומרי הניקוי המתאימים שהחזירו למטבח את המראה הנקי ומטופח.

ניקוי חלונות ותריסים

בנוסף למטבח, צוות הניקיון שלנו הוריד את כל התריסים והחלונות שניתן היה להוריד בדירה והעביר אותם לניקיון וחיטוי. בסרטון ניתן לראות את העובדים שלנו עובדים על התריסים עם צינורות ומנקים את כל שאריות האבק, כל החלונות הוחזרו למקומן רק לאחר שהם היו לנקיים וללא כל שכבה של שומן או אבק שכיסו אותם.

ארגון וניקוי מרפסת

בנוסף, המרפסת עברה ניקיון יסודי בעזרת צינור מים וחומרי ניקיון על מנת להפוך אותה למקום אטרקטיבי לבני המשפחה. כי במקום להיות מקום מלוכלך מלא בפסולת של המשפחה וכן פסולת המצטברת באזורים פתוחים, כמו צואת יונים והרבה אבק.  עשויה המרפסת להיות מקום נעים ונוח לבילוי. ובני המשפחה יכולים לרהט אותה עם כסאות ושולחנות גן וליהנות ממזג האוויר הישראלי במרפסת נקייה ונטולת אבק ולכלוך.

פינוי וניקוי חצרות

לעיתים יש חצרות הצמודות לבתים שהופכים להיות מגרש גרוטאות. אף אחד לא מתכנן את זה ולא רוצה בכך. אבל התהליך עלול להתרחש. זה מתחיל בכך שמניחים בחצר בינתיים חפצים שלא החליטו מה לעשות בם. זה ממשיך בכך שהחפצים עומדים ועומדים והופכים להיות חלק מהחצר. בהמשך מגיעים לזירה גם אבק ובעלי חיים. אט אט נוספים חפצים נוספים וכך איבדה החצר את חינה והפכה להיות מוקד לגרוטאות במקום מקום מאובזר לבילוי ולהנאה.

סוחבים, מפנים, מנקים.

בשביל להחזיר את החצר לכלל שימוש יש צורך לפנות ממנה את כל הגרוטאות. ולא משנה מה יש שם. בין אם מדובר על ריהוט ישן או על חלקים בלתי מזוהים. ובין אם מדובר בפסולת שהצטברה ואין מי שיוכל לענות על השאלה מה לכל החפצים הללו ולחצר, ואיך בכלל הם הגיעו לשם... מה שברור שכעת חייבים למצוא פתרון עבור כל הכבודה הזו. וזו משימה לא פשוטה כלל! כמה שקיות אשפה אפשר למלא בחצר אחת כזו? מוכלת אשפה ענקית עשויה להתמלא עד להתפקע מכל מה שנמצא בחצר כזו.

ניקוש עשבים

ואם מובא בחצר שיש בה אדמה וצמחי בר אז העבודה כפולה ומכופלת. רק לעקור את כל השיחים והקוצים שגדלו פרא ולאסוף את כל ה – 'יבול' הזה למכולת האשפה. ומטבע הדברים פסולת מסוג זה היא פסולת שמתפזרת וקשה לאסוף אותה. צריך מומחים בתחום הפינוי כדי להצליח לפנות לחלוטין את החצר מכל מה שהיה בה.

ארגון מרתף וארגון של מחסן

גם שטחים שונים כמו מרתפים ומחסנים הם אזורים שנוטים להיות עמוסים וגדושים בחפצים. ובלי פינוי יסודי אחת לתקופה לא תוכלו למצוא שם ידיים ורגליים. אז במקום לרוץ לקנות מחסן נוסף או לנסות להגדיל את שטח המרתף עדיף לפנות למפני דירה מקצועיים. הללו יצליחו לארגן לכם מחדש את השטח תוך פינוי של כל החפצים המיותרים מהאזור והשארת שטחים פנויים להנחת חפצים שיהיה לכם בהם צורך.

פינוי מהגג

גם מהגג אנחנו מבצעים פינוי. לא תמיד הדיירים יודעים מה יש להם על הגג ומהם הנזקים שהם עלולים לגרום. אבל לעיתים אנחנו מורידים מגגות אנטנות ישנות וכן דודים וקולטים שיצאו מכלל שימוש ועדיין עומדים על הגג מחכים לגאולתם. את כל הלכלוך והפסולת אנחנו מורידים בצורה יעילה ומהירה. כך שהגג לא יהיה אזור מוזנח ומלוכלך אלא מקום נקי ומתוחזק.

ארגון של חנויות ומשרדים

גם חנויות או משרדים עשויים לעיתים להפוך לגדושים ועמוסים. אולמות לאחר ירידי מכירה הם גם מאזורי ההתמחות שלנו. כאשר פעילות הפינוי של המשרד, של המחסן, של האולם נעשית על ידי מקצוענים הכול נראה אחרת. הפעולה מתבצעת בקצב מהיר אופן העבודה הוא יסודי ומה שהכי חשוב, שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

התוצאה הסופית שווה הכול!!

 

את התמונות האחרונות של בית לאחר הניקיון לא צריך להסביר. מדירה מוזנחת ומלאה בלכלוך ובחפצים ישנים שאין בהם צורך, הדירה הפכה לדירה נקייה ומטופחת שניתן לראות את היופי שלה. צוות הפינוי החזיר את כל הרהיטים בצורה מסודרת לדירה לאחר הניקיון היסודי והפינוי של כל האשפה והפך אותה לדירה מתוחזקת היטב ונעימה למגורים. פתאום ניתן לראות את הרצפה היפה וליהנות מהצבע של הקירות והאור שנכנס הבית מבחוץ. מה מאמין שזה אותו בית...???

<< חזרה לרשימה