מה אני מפנה

פינוי דירה >> מה אני מפנה
מה אני מפנה?

אני מפנה בתים

לאורך שנות הקריירה שלי, שואלים אותי אנשים רבים למה בחרתי דווקא בתחום של פינוי בתים? למה לי כל העבודה הקשה הזאת?
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה בתים

אני מפנה דירה

היום, אחרי שנים ארוכות שאני עוסק בתחום של פינוי דירות, אני יכול לראות את הערך האדיר שמפיקים אנשים מתהליך שהוא כל כך פשוט עבור חברה העוסקת בתחום, אך במקביל, כל כך מסובך עבור האדם הפרטי.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה דירה

אני מפנה ירושות

לאורך שנות הפעילות שלי בתחום פינוי מבנים וחללים, פינוי ירושות הוא סוג פינוי שמעורר אצלי לפעמים תהיות, לפעמים רגשות מעורבים, ולפעמים אני פשוט מנתק את עצמי מכל העניין.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה ירושות

אני מפנה מפעלים

לכולנו יש חלומות, ואצל חלקנו זה מתבטא בהקמת עסק שמבוסס על יכולות או כישורים שיש לנו, או על איזה שהוא רעיון מהפכני שחשבנו עליו ואנחנו רוצים להפוך אותו למוצר, לייצר אותו בכמויות המוניות ולהעיף אותו בשוק.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה מפעלים

אני מפנה משרדי חברה

במהלך שנות עבודתי בתחום הפינוי יצא לי לפנות שורה ארוכה של משרדים, החל ממשרדים פרטיים של עורכי דין, רואי חשבון וכדומה, וכלה במשרדי חברה גדולים שכללו מספר רב של משרדים הממוקמים באותה קומה.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה משרדי חברה

אני מפנה פסולת סביבתית

מה ההבדל בין פסולת ביתית ובין פסולת סביבתית? פשוט מאוד, המקום בו נמצאת הפסולת. כאשר יש לכם בבית ערימות של ציוד, פריטים וחפצים שאתם לא צריכים, כל אלה נחשבים למעשה לפסולת ביתית.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה פסולת סביבתית

אני מפנה תכולת דירה

פינוי תכולת דירה הוא אולי השירות הנפוץ ביותר שיוצא לי לספק. אנשים מכל רחבי הארץ פונים אליי בבקשה לסייע להם לפנות את תכולת הדירה שלהם, והם עושים את זה ממגוון סיבות.
לקריאה נוספת אודות: אני מפנה תכולת דירה