המומחיות שלנו

פינוי דירה >> המומחיות שלנו

המומחיות שלנו בפינוי גגות

אם תסתכלו רגע למעלה תגלו שכל הגגות שמעליכם הפכו למחסנים של ממש. ריבוי התכולות בדירות, הרצון לפנות מקום בבית, או אי כמות מספקת של אזורי איחסון במקום המגורים יכולה להפוך עד מהרה את הגג של הבניין למחסן של ממש.
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי גגות

המומחיות שלנו בפינוי דירות מזוהמות

שי פינוי דירה הינה חברה המתמחה בכל סוגי הפינוי לרבות המקרים המורכבים והמסובכים ביותר של פינוי דירה פינוי מחסנים פינוי מקלט פינוי רהיטים ישנים פינוי אגרנות כפייתית פינוי ירושות ועיזבונות ועוד.
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי דירות מזוהמות

המומחיות שלנו בפינוי ירושות

פינוי ירושות ועיזבונות יכול להיות מצב קשה להתמודדות, הן מפאת האבל בו שרויה המשפחה, כאשר הדבר האחרון אשר בכוחותיה הוא להתעסק עם הפרוצדורה של פינוי הדירה של המנוח, הן מבחינת הפרקטיקה של פינוי חפצים כה רבים מן הדירה
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי ירושות

המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים

יש והיונים השתלטו על המרחבים הסמוכים לאזור מגוריכם. הבעיה המרכזית בכך היא הצטברות לשלשת היונים בסמוך או במרחב המגורים עצמו. מעבר ללכלוך הרב שמצטבר ומפריע ביותר,ישנה בכך סכנה להידבקות במחלות מסוכנות עבור דיירי הבית.
לקריאה נוספת אודות: המומחיות שלנו בפינוי לשלשת יונים

שי פינוי דירה – דירה מוזנחת מלאה זבל ופסולת - מי מנקה ומפנה בתים

כל אדם שמגיע למצב שבו הוא חייב לבצע פינוי של דירה מזבל או פסולת, או במידה והנכם מכירים אדם שנוטה לאגור חפצים באופן כפייתי, ישר תעלה לכם השאלה בראש, מי מבצע בעתם פינוי של תכולת דירה מכל סוג שהוא.
לקריאה נוספת אודות: שי פינוי דירה – דירה מוזנחת מלאה זבל ופסולת - מי מנקה ומפנה בתים

פינוי מכל הלב

שלום, שמי שי שטיקגולד, ואני מתמחה בפינוי פסולת וחפצים שאינם רצויים מדירות ואף ממגוון מקומות נוספים. תחום הפינוי הנו העיסוק המרכזי בחיי, אליו הגעתי לאחר שירותי בצבא ובו התמדתי בכל אותה תקופה ארוכה
לקריאה נוספת אודות: פינוי מכל הלב